0541 4071913
TEKNELER GRUBU
İSTANBUL'U DENİZDEN KEŞFEDİN
LÜFER
40 Yıldır Boğaz Keyfinin Adresi 
TEKNE KİRALAMA HİZMETLERİ
Yat ve tekne kiralama hizmetlerimiz ile İstanbul Boğazı’nda sizlere muhteşem bir anı ve organizasyon yaşama imkanı sunuyoruz. Saatlik, günlük ve konaklamalı veya günübirlik olarak yat gulet ve gezi teknesi kiralama seçeneklerimiz bulunmaktadır.Kiralık yat ve gezi teknelerimizin kapasitesi 2 kişiden 60 kişiye kadar olup 60 kişi ve üstü gruplar için davet teknelerimiz kiralanabilmektedir. Gezi teknelerimiz ve lüks yatlarımız ile gündüz veya akşam ,yemekli veya yemeksiz, kokteyl veya set servis düzeninde, kurumsal ve bireysel turlarınızı organize edebilirsiniz. Misafir sayınıza uygun yat veya gezi teknesini seçtikten sonra yatlarımızı bağlı bulunduğu iskelelerde gelip görebilirsiniz. İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde birbirinden güzel kiralık yatlarımız guletlerimiz ve gezi teknelerimiz ile misafir sayınıza ve bütçenize uygun yatı kiralayıp, dilediğiniz gün ve saatlerde dilediğiniz güzergahta Boğaz da teknede doğum günü,yıl dönümü,mezuniyet,kına gecesi,düğün,nişan,sünnet,kurumsal davet,şirket yemekleri,iş toplantıları,lansman,evlilik teklifi,yüzme turu,kahvaltı turu,adalar turu gibi tüm davet organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.40 Yıllık tecrübemiz kusursuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla organizasyonlarınıza değer katmak,harika anılar yaşamanızı sağlamak en öncelikli hedefimizdir.
2634 Sayılı Turizmi Teşvik Kanunu kapsamında denizde faaliyet göstermekte olan yatlar,günübirlik gezi tekneleri,davet tekneleri Kültür ve Turizm Bakanlığı Deniz Turizmi Araçları işletme belgesine sahip ve Deniz Ticaret Odası üyasi olmak zorundadır. Bu itibarla Pandemi döneminde Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 2020/10 sayılı genelgesi doğrultusunda yat türü teknelerimiz turizm işletme belgesinde belirtilen tam kapasite ile,günübirlik gezi teknelerimiz ve davet teknelerimiz işletme belgesinde belirtilen kapasitenin %50 si kadar misafir kabul edebilmektedir.
Güvenli Turizm Sertifikalarımızın güncelliğini www.ktb.gov.tr adresinden teyit edebilirsiniz
Kiralık Gezi Tekneleri
1 Kişiden 60 Kişiye Kadar Farklı Kapasite ve Konseptlerde
Gezi Tekneleri
Kiralık Yat ve Motoryatlar
1 Kişiden 12 Kişiye Kadar Lüks Yat ve Motoryat Kiralama
Kiralık Davet Tekneleri
500 Kişiye Kadar Farklı Kapasite ve Konseptlerde Davet Organizasyon Tekneleri
Copyright 2021 Lüfer Tekneler Grubu Tüm Haklarımız Saklıdır.
1979 Yılından bu güne İstanbul'da Boğaz turu ve tekne davetleri organize etmekte olan firmamız 25 farklı segmentte hizmet vermektedir.1 Kişiden 1000 kişiye kadar farklı kapasitelerde davet tekneleri,yat,gulet ve gezi teknelerinden oluşan filomuzdan sadece tekne kiralayabilir veya ikramlı davet hizmeti alabilirsiniz
ADRES:
Kuruçeşme Caddesi No:61 Beşiktaş/İstanbul
TELEFON:
0212 2296464-0541 4071913
E-POSTA:
bilgi@lufer.com.tr
WhatsApp:
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
BEYOĞLU BELEDİYESİ
DENİZ TİCARET ODASI
Tüm Kredi Kartlarına 9+3 Taksit
İSTANBUL DENİZ TURİZMİ ARAÇLARI DERNEĞİ